Товариство з обмеженою відповідальністю “Вербена”

на ринку переробки м’яса та виготовлення м’ясопродуктів більше 15 років

Товариство з обмеженою відповідальністю “Вербена”

на ринку переробки м’яса та виготовлення м’ясопродуктів більше 15 років

Основним напрямком діяльності ТзОВ «ВЕРБЕНА» є виробництво м’ясних та м’ясо-рослинних консервів. Наше підприємство має власні виробничі потужності, кваліфікованих працівників та відпрацьовану технологію, перевірену роками. Виробництво відповідає стандартам НАССР, що підтверджено відповідними сертифікатами. Для виробництва нашої продукції ми закуповуємо м’ясну сировину, спеції, допоміжні матеріали (тару та упаковку).

Продукт, який ми виготовляємо є необхідним та користується попитом як для щоденного вживання українського населення, та як стратегічні продуктові запаси, які мають тривалий термін зберігання та високу поживну цінність.

УСПІШНИЙ ВИРОБНИК

ТзОВ “Вербена” є успішним виробником м’ясних консервів, який здійснює свою діяльність на ринку України. Вдалими бізнес-планами стала співпраця з національними мережами супермаркетів, мегамаркетів. Споживачами нашої продукції є цивільне населення України, а також багато регіональних і локальних мереж України. Велике значення має для нас і співпраця  з військовими адміністраціями та ЗСУ , що свідчить про високу якість та попит на нашу продукцію. Наше підприємство має честь працювати задля перемоги України у російсько-українській війні.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Задоволення щоденної потреби у харчуванні та підтримання життєдіяльності людини. За рахунок тривалого терміну зберігання та зручності упаковки наш продукт є стратегічним запасом для всіх категорій населення України.

Сучасні підходи та технології, сучасне європейське обладнання, локальне розміщення на кордоні з Європейським Союзом, кваліфіковані кадри та якість, перевірена роками.

ВЛАСНИЙ ДОСВІД СПОЖИВАННЯ

Наша продукція є достатньо відомою на території України, однак, ми постійно ведемо переговори зі своїми потенційними клієнтами, а також користуємося можливостями соціальних мереж. Використовуємо відгуки наших клієнтів та розповідаємо власний досвід споживання нашого продукту, оскільки, наші працівники підприємства також є його споживачами.